Vila Kety – Potos – Tasos – u bujnom zelenilu, udaljena od plaže 350m.
Struktura: Vila raspolaže studijima, apartmanima i duplex apartmanima. U prizemlju se nalaze trokrevetni apartmani (br. 1 i 2) i trokrevetni studiji (br. 3 i 4) a na prvom spratu duplex petokrevetni apartmani (br. 5 i 6).
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i tri standardna ležaja.
1/3 apartman – u jednoj prostoriji je kuhinja, u drugoj prostoriji tri standardna ležaja.
1/5 duplex – u jednoj prostoriji je kuhinja sa jednim standardnim ležajem, a u dve sobe po dva spojena standardna ležaja.
Opis: Duplex Apartmani osim prostorije u kojem se nalazi kuhinja sa jednim ležajem, poseduju još dve odvojene spavaće sobe sa po dva ležaja sa izlazima na velike i lepe terase. Sve smeštajne jedinice su skromno opremljene, imaju kuhinju, kupatilo, TV, klimu, signal za bežični internet. Posteljina i peškiri se menjaju jednom u toku boravka. Vila je okružena prelepim palmama, drvećem, ružama. Dakle, mirno okruženje, vila u bujnom zelenilu.
Klima uređaj: Doplata na licu mesta 5 € po noći i smeštajnoj jedinici.
Spajanje smena : za spajanje smena sa autobuskim prevozom , kod smena sa * (prva i poslednja ) , za drugu smenu se doplacuje prevoz jedan pravac
Autobuski prevoz : cene autobuske karte po osobi se nalaze u tabeli ispod. Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
Uslovi za decu: dete 0 – 12 godina može koristiti zajednički ležaj, besplatno.
Uslovi za decu za prve i poslednje smene označene* (u pratnji 2 punoplatežne osobe): dete do 2 godine BESPLATNO, deca do 12 godina plaćaju 60 € autobuski prevoz;
N A Č I N I P L A Ć A N J A
Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
1. GOTOVINSKA UPLATA
Akontacija 30% prilikom prijave i sklapanja Ugovora o Putovanju, a ostatak najkasnije 15 dana pre početka putovanja (gotovinski,karticom,čekovima građana).
3. UPLATA NA RATE
Akontacija 30% prilikom sklapanja Ugovora o Putovanju, ostatak – 20 dana pre početka putovanja deponuju se čekovi građana (bez uvećanja) sa datumima dospeća isključivo 15.-tog u mesecu – poslednja rata 15.12.2020. Cekovima se ne mogu platiti aranzmani koji su po specijalnoj ili last minute ceni.
Olimpia Travel Agency
Stražilovska 15
tel: 021/6613-995
mob: 069/510-2480
Sajt turističke agencije OLIMPIA TRAVEL je informativnog karaktera. Iako nastojimo da ga redovno ažuriramo, postoji mogućnost različitih informacija od trenutno važećih. Molimo Vas da sve cene i opise objekata proverite direktno u agenciji putem telefona, email-a ili lično. Hvala na razumevanju!
© Copyright 2021 - Olimpia.rs
Powered by WordPress
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.